![img_8472.jpg](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/05/img_8472-640x384.jpg)
Το ΤΑΕ Λεμεσού σε συνεργασία με τον Αστυνομικό Σταθμό Επισκοπής συνεχίζουν τις εξετάσεις.
Στο πλαίσιο διερεύνησης υπόθεσης βίας σε αθλητικό χώρο και εντοπισμού καπνογόνων (Αγώνας Απόλλων – ΑΠΟΕΛ), η Αστυνομία προχώρησε χθες βράδυ βάσει δικαστικού εντάλματος στη σύλληψη ενός προσώπου.
Πρόκειται για άνδρα ηλικίας 48 ετών, ο οποίος συνελήφθη στο πλαίσιο διερεύνησης της υπόθεσης του εντοπισμού αριθμού καπνογόνων σε χώρο εντός του σταδίου, όπου διεξήχθη ο πιο πάνω αγώνας.
Το ΤΑΕ Λεμεσού σε συνεργασία με τον Αστυνομικό Σταθμό Επισκοπής συνεχίζουν τις εξετάσεις.