![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/09/20160925_091419.jpg)
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/09/20160925_091312.jpg)
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/09/20160925_091250.jpg)
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/09/20160925_091315-1.jpg)
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/09/20160925_091234.jpg)
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/09/20160925_091339.jpg)
Ένας πεζόδρομος κατασκευασμένος με τα κονδύλια της ανάπλασης στο κέντρο της πόλης μας. Εκεί όπου υπάρχουν κάποια μοναδικής αρχιτεκτονικής κτήρια, στην οδό Κώστα Χαράκη παραπλεύρως των οδών Ειρήνης κι΄Ελλάδος. Εκεί όπου υπάρχουν φοιτητικές εστίες, κτήρια της μητρόπολης και κάποιων πολιτιστικών ιδρυμάτων. Αυτός είναι σήμερα ο πεζόδρομος Κώστα Χαράκη. “Απολαύστε” τον!
Υ.Γ. Κάποιοι στο ραδιόφωνο τον ονόμασαν ημιπεζόδρομο. Σ΄αυτή την πόλη είναι ότι μας βολεύει. Κρίμα.
…