Γνωρίστε το παραλιακό μέτωπο της πόλης μας σε άλλες εποχές μέσα από τις πιο κάτω φωτογραφίες που ανήρτησε ο Σωκράτης Ποταμίτης στο group Λεμεσού Μνήμες στο facebook.
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/05/paraliakop.jpg)
Μώλος
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/05/paraliakop1.jpg)
Μώλος-Αγιά Νάπα
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/05/enaeriosp.jpg)
Εναέριος
![image](http://www.lemesos-blog.com/wp-content/uploads/2016/05/akteon.jpg)
Ακταίον…
Γνωρίστε το παραλιακό μέτωπο της πόλης μας σε άλλες εποχές μέσα από τις πιο κάτω φωτογραφίες που ανήρτησε ο Σωκράτης Ποταμίτης στο group Λεμεσού Μνήμες στο facebook.
Μώλος
Μώλος-Αγιά Νάπα
Εναέριος
Ακταίον…