Αρχική ΑΠΟΛΛΩΝ Πολύ καλή εμφάνιση και φιλική ισοπαλία μέσα στην Τούμπα για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ,...

Πολύ καλή εμφάνιση και φιλική ισοπαλία μέσα στην Τούμπα για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ, 1-1 με ΠΑΟΚ

Ισοπαλία 1-1 μέσα στην Τούμπα με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ ήταν το αποτέλεσμα του αποψινού φιλικού της Ελληνικής ομάδας με αντίπαλο τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ  με την Λεμεσιανή ομάδα να πραγματοποιεί πολύ καλή εμφάνιση.

Το γκολ της Λεμεσιανής ομάδας πέτυχε στο 85ο λεπτό με εύστοχο κτύπημα πέναλτυ ο Πιέχ, ένα πέναλτυ που κέρδισε ο Πολωνός σε ανατροπή του από τον Πουγγούρα. Ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με τον Τζιόλη.

Η αρχική ενδεκάδα του ΑΠΟΛΛΩΝΑ:  Απόλλων: Βάλε, Αγγελή, Βινίσιους, Βασιλείου, Στυλιανού, Χάμπος, Ντα Σίλβα, Πέδρο, Αλεχάνδρο, Γκίε, Μάγκλιτσα…