![cache_1500x3000_Analog_medium_1442807_194472_842022](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/05/cache_1500x3000_Analog_medium_1442807_194472_842022-640x439.jpg)
Μία διαφορετική μουσική συνάντηση μας υπόσχεται γι’ αυτό το καλοκαίρι η Άλκηστις Πρωτοψάλτη, μία συνάντηση «Εξω καρδιά!»
Η αγαπημένη ερμηνεύτρια θα φέρει το παρελθόν και το παρόν σε μία μουσική ισορροπία προκειμένου να ικανοποιήσει το κοινό της, που αποδεδειγμένα πλέον ανήκει σε τρεις διαφορετικές γενιές!
Το ρεπερτόριό της, η συγκλονιστική φωνή της και η αξεπέραστη ενέργειά της πάνω στη σκηνή, είναι τα χαρακτηριστικά που κάνουν την Άλκηστη Πρωτοψάλτη ξεχωριστή!
Η αγαπημένη καλλιτέχνις θα βρεθεί στις 30 Ιουνίου στην Αρχαία Αγορά της Αμαθούντας, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Αμαθούσια 2023 που διοργανώνει το Κοινοτικό Συμβούλιο Αγίου Τύχωνα.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη, με εξασφάλιση δελτίου εισόδου.