![316045802_2420979761400984_490192273334682606_.width-800.jpg 316045802_2420979761400984_490192273334682606_.width-800.jpg](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2022/11/316045802_2420979761400984_490192273334682606_.width-800.jpg)
Στις 2 Δεκεμβρίου, το Θεατρικό Μουσείο Κύπρου γιορτάζει τη Διεθνή Ημέρα Πιτζάμας και προσκαλεί όλα τα παιδιά από 5 μέχρι 8 ετών να γιορτάσουν μαζί φορώντας, φυσικά, τις πιο άνετες πιτζάμες τους, από τις 5:30μ.μ. μέχρι τις 7:00μ.μ.!
Στο πρωτότυπο αυτό event θα τα παιδιά θα απολαύσουν πολλά παιχνίδια, ενώ η εκπαιδευτικός, συγγραφέας και εμψυχώτρια θεατρικού παιχνιδιού Μαρίνα Φιλίππου που θα μας διαβάσει το βιβλίο της «Των βάλτων τα μυστήρια».
Απαραίτητη η προκράτηση, στο 25343464, με κόστος συμμετοχής τα €6.
Πάνου Σολομωνίδη 8, 3032 Λεμεσός