![EiwPp27X0AA4Z9k](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2022/12/EiwPp27X0AA4Z9k-640x427.jpg)
Η Αστυνομία ζητεί πληροφορίες για εντοπισμό προσώπου, η φωτογραφία του οποίου δημοσιεύεται, σχετικά με αδικήματα κατά παράβαση του Περί Πρόληψης και Καταστολής της Βίας στους Αθλητικούς Χώρους Νόμου, που διαπράχθηκαν στις 14/12/2022 κατά τη διάρκεια του ποδοσφαιρικού αγώνα Futsal μεταξύ των ομάδων ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑΣ, στο κλειστό στάδιο Σπύρος Κυπριανού στη Λεμεσό.
Παρακαλείται οποιοσδήποτε γνωρίζει οτιδήποτε που μπορεί να βοηθήσει στον εντοπισμό του συγκεκριμένου προσώπου, να επικοινωνήσει με το ΤΑΕ Λεμεσού στο τηλέφωνο 25-805057 ή με τον πλησιέστερο αστυνομικό σταθμό ή με τη Γραμμή του Πολίτη στο τηλέφωνο 1460.