![pyroootroxaio](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/05/pyroootroxaio-640x446.jpg)
Αυτοκινητιστικό δυστύχημα πραγματοποιήθηκε το χθες βράδυ κοντά στην έξοδο Επισκοπής – Καντού, στην περιοχή Λεμεσού.
Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο Τύπου της Πυροσβεστικής, Ανδρέα Κεττή, η πυροσβεστική αποστολή ανταποκρίθηκε σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα το οποίο συνέβη κοντά στην έξοδο Επισκοπής – Καντού με προορισμό τη Λευκωσία, μετά από σύγκρουση δύο αυτοκινήτων.
Δύο πρόσωπα απεγκλωβίστηκαν με την ενεργοποίηση διασωστικού εξοπλισμού και μεταβιβάστηκαν σε ασθενοφόρο.