![88295550_3297082333638618_4618275318598205440_n](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/03/88295550_3297082333638618_4618275318598205440_n-640x330.jpg)
Σε ανάρτηση του ο Εκπρόσωπος Τύπου της Πυροσβεστικής Ανδρέας Κεττής, εξηγεί που οφείλονται οι μαύροι καπνοί που παρατηρήθηκαν στο Ζακάκι.
Πυκνοί μαύροι καπνοί οι οποίοι εκδηλώθηκαν στο Ζακάκι Λεμεσού οφείλονται σε πυρκαγιά η οποία εκδηλώθηκε σε πρόχειρη μεταλλική αποθήκη με πολυστερίνες πίσω από το Γυμνάσιο Ζακακίου. Βρισκόμασε εκεί με 2 πυροσβ οχήματα. Δεν εμπνέει λόγος ανησυχίας.
— Andreas Kettis (@akettis) March 7, 2023