![POAA-Liotati](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/09/POAA-Liotati-640x566.jpg)
Η Παγκύπρια Οργάνωση Αποκατάστασης Αναπήρων (ΠΟΑΑ) Λεμεσού παρέλαβε το πόσο των €600 από την συμμετοχή με ξυλοπόδαρα της οικογένειας μάγων Λιοτατή, στον φετινό Μαραθώνιο Λεμεσού.
Η ανάρτηση της ΠΟΑΑ:
“Με ιδιαίτερη χαρά παραλάβαμε το ποσό των €600, από την συμμετοχή με ξυλοπόδαρα στο φετινό Μαραθώνιο Λεμεσού.
Ευχαριστούμε φίλοι μας, για το θερμό χαμόγελο που συνόδευσε την εισφορά σας. Η κοινωνική αλληλεγγύη, είναι ο πιο ασφαλής δρόμος για ένα καλύτερο αύριο, για όλους τους συνανθρώπους μας.”