![viber_image_2024-05-29_11-53-10-906](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/05/viber_image_2024-05-29_11-53-10-906-640x454.jpg)
Την Κυριακή 2 Ιουνίου 2024 στις 11:30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Πολιτιστικό Κέντρο «Πάνος Σολομωνίδης», η παρουσίαση του βιβλίου «Εγώ κι εσύ… ΜΑΖΙ» της Μαρίας Ιόλης Ευσταθιάδη.
Να σημειώσουμε ότι, την εκδήλωση στηρίζει ο Δήμος Λεμεσού, ενώ χαιρετισμούς θα απευθύνουν οι Νίκος Νικολαίδης, Δήμαρχος Λεμεσού, η Ρένα Νίκου, Διευθύντρια ΙΑ’ (ΚΒ) και η Έλενα Παπαδοπούλου, εκπαιδευτικός.
Με το πέρας της παρουσίασης θα ακολουθήσει ξενάγηση στο νέο Μουσείο Λεμεσιανού Καρναβαλιού.