![b02f4068bbca14cfc9f9cf591f3ca323_XL](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/03/b02f4068bbca14cfc9f9cf591f3ca323_XL-640x355.jpg)
Ο 30χρονος Φίλιππος Αθηναδώρου, έφυγε από την ζωή μετά από μάχη, για τρίτη φορά, ενάντια στη λευχαιμία σε νοσοκομείο στη Γερμανία.
Η κηδεία του αδικοχαμένου νεαρού θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη, 23 Μαρτίου στις 2:00 μ.μ, από τον Ιερό Ναό Αγίας Ζώνης στη Λεμεσό. Παράκληση της οικογένειας, είναι όπως αντί στεφάνων να γίνονται εισφορές για το ανήλικο παιδί του.
Ο Φίλιππος, κατελείπει σύζυγο και ένα ανήλικο παιδί.
Θυμίζουμε πως τον περασμένο Δεκέμβριο, ο Φίλιππος είχε πραγματοποιήσει την πρώτη προσωπική έκθεση φωτογραφίας του για οικονομική στήριξη στον μεγάλο αγώνα που έδινε.