![88295550_3297082333638618_4618275318598205440_n](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/01/88295550_3297082333638618_4618275318598205440_n-7-640x330.jpg)
Οι οδηγοί, οι οποίοι κατευθύνονται προς την Πάφο, θα χρησιμοποιούν την έξοδο Παραμαλίου.
Λόγω σοβαρής οδικής σύγκρουσης που συνέβη στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Πάφου, μετά την έξοδο για Παραμάλι, έχουν κλείσει οι δύο λωρίδες κυκλοφορίας. Οι οδηγοί που κατευθύνονται προς Πάφο θα χρησιμοποιούν την έξοδο Παραμαλίου. Προτρέπονται οι οδηγοί να είναι προσεκτικοί. pic.twitter.com/s1HbsOHapr
— Αστυνομία Κύπρου (@Cyprus_Police) January 30, 2023