![ANNITA_MARI.width-770](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/04/ANNITA_MARI.width-770.jpg)
Καλωσορίζοντας την Πρόεδρο της Βουλής, ο Υπαρχηγός της Εθνικής Φρουρας Λούκας Χατζήμιχαηλ ανέφερε ότι η επίσκεψη γίνεται για να μεταφέρει η Πρόεδρος της Βουλής τις ευχές της σε όλο το προσωπικό που υπηρετεί την πατρίδα και υποστηρίζει τη Ναυτική Βάση.
Η Πρόεδρος της Βουλής επισήμανε πως ενόψει του Πάσχα θέλει επισήμως να ευχηθεί Χρόνια Πολλά και Καλή Ανάσταση σε όλο το προσωπικό και τις οικογένειές του.