![ASTHENOFORO-1](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/03/ASTHENOFORO-1-640x400.png)
Ένας πολίτης, που τραυματίστηκε από τα σπασμένα γυαλιά κατά τη διάρκεια του ανεμοστρόβιλου που έπληξε τη Λεμεσό, μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας.
Ο πολίτης υπέστη ακρωτηριασμό στα άκρα, γεγονός που κατέστησε απαραίτητη την άμεση διακομιδή του στην ιατρική μονάδα.
Πληροφορίες αναφέρουν πως ο τραυματίας βρίσκεται αυτή τη στιγμή στο χειρουργείο, όπου οι γιατροί προσπαθούν να αντιμετωπίσουν τις σοβαρές κακώσεις του.