![karnavali-lemesos-2024](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/02/karnavali-lemesos-2024-640x320.jpg)
Ο Δήμος Λεμεσού κάνει έκκληση στους οδηγούς όπως σήμερα, Κυριακή, μέχρι τις 22:00 να ΜΗΝ ΣΤΑΘΜΕΥΣΟΥΝ τα οχήματα τους στον Χώρο Στάθμευσης του Εναερίου λόγω της Καρναβαλίστικης Παρέλασης και της παράταξης των αρμάτων.
Επιπρόσθετα, την Κυριακή 17 Μαρτίου 2024, από τις 06:00 μέχρι τις 22:00, οι οδηγοί καλούνται να ΜΗΝ ΣΤΑΘΜΕΥΣΟΥΝ τα οχήματα τους στη Λεωφόρο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ’, από τα φώτα Εναερίου μέχρι και τα φώτα Συμιλλίδη λόγω της Καρναβαλίστικης Παρέλασης.