![taep-ambulance-new-1536x1010](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/03/taep-ambulance-new-1536x1010-1-640x421.jpg)
Πέραν των 4726 παιδιών εξυπηρετήθηκαν από την αρχή του έτους μέχρι και τις 8 Μαΐου στο Τμήμα Ατυχημάτων και Επειγόντων Περιστατικών (ΤΑΕΠ) Παίδων του Γενικού Νοσοκομείου Λευκωσίας.
Διαβάστε περισσότερα στο Bebemou.com
Πέραν των 4726 παιδιών εξυπηρετήθηκαν από την αρχή του έτους μέχρι και τις 8 Μαΐου στο Τμήμα Ατυχημάτων και Επειγόντων Περιστατικών (ΤΑΕΠ) Παίδων του Γενικού Νοσοκομείου Λευκωσίας.
Διαβάστε περισσότερα στο Bebemou.com