![Kantadoroi-Lemesos](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/03/Kantadoroi-Lemesos-640x361.jpg)
Ο Δήμος Λεμεσού ανέβασε στην επίσημη σελίδα του στο Facebook στιγμιότυπα από την παρουσία των κανταδόρων στην Πλατεία του Μεσαιωνικού Κάστρου Λεμεσού.
Στην εκδήλωση να σημειώσουμε ότι συμμετείχαν επίσης, η χορωδία «Μοντέρνοι Καιροί», ομάδα Κυπρίων Κανταδόρων, ομάδα Κανταδόροι Λεμεσού, Κανταδόροι Αρίονες, Κανταδόροι της ΕΔΟΝ Λεμεσού, Χορωδία του Πολιτιστικού Ομίλου Υπαλλήλων ΑΗΚ, Ανδρικό Φωνητικό Σύνολο «΄Ιλαντρον» και χορωδία «Μουσικές περιπλανήσεις».